Sık Sorulan Sorular

Sanal posla taksitli ödeme yapılabiliyor mu?

Evet, Sanal pos entegrasyonunuzu tamamladıktan sonra taksitler ve oranları görebilirsiniz. 

Kullanıcılarımızın herhangi bir kısıtlama olmadan cari hesap takibi, fatura takibi, gelir-gider takibi, stok takibi, personel takibi ve raporlama yapabilmesi için ücretsiz olarak tasarlanmıştır. Muhasip ön muhasebe programı imkan tanıdığı entegrasyonlar ve uygulamalar ile gelir sağlamayı hedeflemektedir.

İşletmelerin cari hesap, fatura, gelir-gider, stok, personel gibi takip işlemlerini gerçekleştirdiği ve bu işlemleri kayıt altına aldığı bir yazılım sistemidir. Bu sistem sayesinde excel dosyaları ve not defterleri gibi ilkel yolların neden olduğu zaman kaybı ve veri kayıplarının oluşturduğu maddi hasar riskini en aza indirmeyi amaçlar. 

Hayır, Muhasip web tabanlı bir ön muhasebe programıdır. Muhasip hesabınıza erişebilmek için internet bağlantınız olması gerekmektedir.

Hayır, Muhasip'in kullanımı zor ve karmaşadan uzak olarak tasarlanmıştır. Bilgisayar konusunda az bir bilgiye sahip olan herkes Muhasip'i kolayca kullanabilir

Evet, Muhasip'in mobil uygulaması bulunmaktadır. İOS için Android mobil uygulaması mevcuttur. 

Hayır, Muhasip'te ön muhasebe kullanımı için hiçbir şekilde ödeme yapmazsınız. Muhasip'in ön muhasebesini ömür boyu sınırsız olarak kullanabilir ve mail ile destek alabilirsiniz.

Evet, Ön muhasebe özelliği gibi Gib E-Arşiv Portal üzerinden değilde Muhasip üzerinden oluşturacağınız E-Arşiv Fatura tamamen ücretsizdir.

Evet, Gib E-Arşiv Faturalarınızı PDF olarak indirebilirsiniz.

Faturalarınızın tamamını hiç bir ücret talep etmeden Muhasip html olarak saklıyor.

Ancak özel olarak kendi Google Drive veya yedeklemelerinizi kendiniz yapmalısınız.

Tabiki, hesap ekstresi, ödeme linki, E-Arşiv faturanızı ve bir çok hareketi müşterilerinize mail ve sms gönderebilirsiniz.

Kısmen evet, yani Muhasip ten yönetmek göndermek tamamen ücretsiz. Ancak E-Fatura için kredi satın almanız gerektiği için ücret ödemeniz gerekiyor.

Hizmet ekibimize istediğiniz zaman sınırsız ve ücretsiz şekilde 7/24 ulaşabilir destek talebinde bulunabilirsiniz. Destek almak için sağ alt köşede bulunan sohbet kutucuğuna isim,e-posta ve destek almak istediğin konuyu iletmeniz yeterlidir.

Veri gizliliği ve korunması en hassas olduğumuz noktalardan biridir. Muhasip web tabanlı olduğu için hesaplarınızın bulunduğu elektronik cihazların çalınması, kırılması, bozulması gibi olaylarda başka cihazlardan hesabınıza giriş yapabilir, erişim sağlayabilirsiniz.

Muhasip bulut tabanlı program olduğu için yaptığınız her işlem otomatik olarak kayıt altına alınır ve fazlandan veri kaydı almanıza gerek kalmaz. Kendiniz veri kaydı almak isterseniz bütün verilerinizi ilgili bölümlerin altında bulunan excel olarak indir butonuna basarak excel olarak alabilirsiniz.

Evet, Muhasip'te sanal pos entegrasyon aktifi için cüzi miktarda ücret almaktayız. Sanal posu aktif ettikten sonra yıllık olarak dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Evet, Muhasip'te ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda özellik, uygulama talep edebilirsiniz. Bilgilendirme için bize ulaşmanız yeterlidir.

Abonelik ödemeleriniz için bize iletişim'den ulaşabilirsiniz

Evet, Kendi e-ticaret sisteminizi kolayca entegre edebilirsiniz, rahatça kullanabilirsiniz.

Muhasip'in kullanımı sizin rahat ve kolay şekilde kullanmanız için tasarlanmıştır. Eğer yardıma ihtiyaç duyduğunuz zaman yardıma gidebilir ya da bize iletişimden ulaşabilirsiniz.

Hayır, e-ticaret sisteminizi entegre etmenizde ücret ödemesi yapmazsınız.

Gün sonu raporunuz saat 20:00'da işlem raporu ve kasa raporunuz size  e-posta olarak iletilir siz ekstra bir işlem yapmak zorunda kalmazsınız.

Evet, kullanıcı yetkilendirme işlemlerini istediğiniz zaman düzenleyebilir ve yetki değişikliği yapabilirsiniz. Yeni yetkilendirme yapacaksanız yetki vereceğiniz kişinin muhasip hesabı olmasına gerek yoktur. E-posta adresini yazıp davet yollamanız yeterlidir.

Hayır, Muhasip kullanımınızı olabildiğince basit ve kullanım kolaylığı sağlamak için tasarlanmıştır. El ile bilgi girişi yapmadan, bakiyeleriniz otomatik olarak güncellenir. Sizin ekstra olarak manuel ya da tek tek girmenize gerek kalmaz.

Evet, Muhasip ön muhasebe programı giriş bilgilerinizle istediğiniz aygıttan istediğiniz anda giriş yapabilirsiniz. Ayrıca giriş bilgilerinizi paylaşmadan başka bir Muhasip kullanıcısını yetkilendirebilir ve hangi işlemleri yapmasına izin vereceğinizi seçebilirsiniz.

Hayır, istediğiniz zaman hesap yönetiminden yeni proje ekleyebilir, projelerinizi tek kullanıcı üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Evet, programı kullanarak stok girebilir, kritik seviyede ve kritik seviyede olmayan stok durumunuzu gözlemleyebilirsiniz.

Evet, Sanal pos entegrasyonunuzu tamamladıktan sonra taksitler ve oranları görebilirsiniz. 

Evet, Banka entegrasyonunu aktif ederek hesap hareketlerini anlık olarak görüntüleyebilir, tahsilat ve ödemelerinizi banka bakiyenize otomatik olarak geçirebilir, bakiye ve varlıklarınızı anlık olarak izleneyebilirsiniz. Tek bir sistem üzerinden tüm bankaları kontrol edebilir, banka hesaplarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz.