Online Ücretsiz Barkodlu Satış Programı

Bulut tabanlı barkodlu satış programı ile satış, stok, cari hesap, firma, raporlama gibi işletmenize dair tüm süreçleri kolayca takip edebilirsiniz. Perakende satış yapan işletmeler için barkodlu satış programı ile market, kırtasiye, kuruyemiş, petrol istasyonu, şarküteri, manav, züccaciye, giyim mağazası ve daha birçok esnaf kolu için uygundur.

Satışa Dair İhtiyacınız Olan Herşey Tek Yerde

Bulut tabanlı barkodlu satış programı ile satış, stok, cari hesap, firma, raporlama gibi işletmenize dair tüm süreçleri kolayca takip edebilirsiniz.

Perakende satış yapan işletmeler için barkodlu satış programı ile market, kırtasiye, kuruyemiş, petrol istasyonu, şarküteri, manav, züccaciye, giyim mağazası ve daha birçok esnaf kolu için uygundur.

Online Perakende Satış Programı

Siparişleriniz hem cebinizde hem BİLGİSAYARINIZDA

Yenilenmiş barkod satış arayüzü

Barkodlu Satış

Satışlarınızı eş zamanlı olarak cihaz kısıtlaması olmadan gerçekleştirin. Binlerce barkodlu ürünlerinizi barkod okuma sayesinde hızlı satışlar yapın.

Bulut Alt Yapısı

Tüm işlemleriniz online olarak ister evinizde, isterseniz tatilde internete bağlı olan bütün cihazlar ile yönetin ve raporlamasını görüntüleyin.

Performans Takibi

Personellerinizin yaptıkları satış, ödeme ve ürün barkod işlemlerini online olarak görüntüleyip, detaylı gün sonu raporu alın.

Entegre Çalışın

Muhasip'in diğer uygulamaları ve entegrasyonları ile entegre çalışarak, banka havalesi veya sanal pos ile ödeme alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan uygulama yok mu?

Kolay, çünkü Muhasip var ✌️

Uygulama Talep Formu