Muhasip Neden Ücretsiz?

Muhasip Neden Ücretsiz? Ücretli olacak mı?

01.04.2022

Muhasip'i yayınladığımız günden bugüne kadar bir çok telefon, mail ve whatsapp yazışmalarında fazlaca ileride ücretlenecek mi? verilerimizi girdikten sonra ücreti fazla olur mu? veya güven kaynaklı sorular aldık.

Bunun için direk birinci ağızdan şirket yöneticileri ve yazılım ekibince bir blog yazısı yazmaya ihtiyaç duyduk.

Neden ücretsiz?

Normalde bir yazılım firmasınınki bir çok yoğun işi olan bir firma olarak Muhasebe Programı yapmak gerçektende yapılacak son işlerden biridir. Bunun sebepleri yüzlerce muhasebe programı, masaüstü yazılımları dev şirketlerin bulunduğu bir sektör gibi etkenlerdir.

Gelir ve gider takibi, fatura kesmek, finansal takip ve yönetim gibi işletmelerin en temel ihtiyaçlarını  karşılayacak bir ürün bulmak, bu kadar teknolojik bir ortamda biz gibi esnaflar için maalesef zormuş.

Bu sebeple, işletmelerin finansal takibini kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan özellikleri içeren ücretsiz bir muhasebe yazılımı oluşturmayı hedefledik.

Potansiyel rakiplerimizin hemen hemen hepsini ücret ödeyerek kullandık. 

Ayrıca, Muhasip'in ücretsiz sunulması, özellikle küçük işletmelerin bütçe sıkıntılarını azaltmalarına yardımcı olur, Muhasip kullanarak, işletmelerin maliyetlerini düşürerek, kaynaklarını daha verimli kullanmalarına ve büyümelerine yardımcı oluruz umidindeyiz.

Muhasip ekibi olarak, işletmelerin finansal yönetimini kolaylaştırmak için ücretsiz bir muhasebe yazılımı sunarak, küçük işletmelerin büyümesine ve başarılı olmasına yardımcı olmak istiyoruz.