Ücretsiz E-Arşiv Portal Fatura Yazılımı

GIB E-Arşiv Portal hesabınıza girmeden bütün satışlarınızı hem muhasebeleştirin hemde E-Arşiv faturanızı ister cepten, ister tarayıcıdan kesin.

Hızlı, Kolay ve Entegre

2.000TL ve üzeri faturaların E-Arşiv Fatura Portal sisteminden oluşturulması zorunludur. Bu sistemin kullanımındaki zorluklardan yola çıkarak hazırladığımız entegrasyon ile, tüm faturalarınızı Muhasip ile oluşturabilir, GİB sistemine aktarabilirsiniz.

Oluşturduğunuz faturaları tüm aşamalarda, HTML, XML, ZİP ve PDF olarak indirebilir, e-posta ve sms yolu ile göndererek muhasebeleştirebilirsiniz.

E-Arşiv Entegrasyon
Gib Entegrasyonu

Fatura kesmenizi kolaylaştırıp, entegre çalışıyoruz

Sade ve kullanımı kolay tasarım

Kolayca Fatura Oluşturun

GİB E-Arşiv Portal Sistemine girmeden tüm faturalarınızı tek bir yerden kesebilirsiniz, Carilerinize otomatik işleyebilirsiniz

Güvenle Arşivleyin

Oluşturduğunuz faturaları, kendi Google Drive hesabınızda veya yerel sunucularımızda saklayabilir. PDF olarak indirebilirsiniz.

Fatura'yı Gönderin

Oluşturduğunuz faturayı mail, sms veya whatsapp ile müşterinize gönderebilir, PDF olarak görüntüleme veya indirmesini sağlayabilirsiniz.

Entegre Çalışın

Muhasip'in diğer uygulamaları ve entegrasyonları ile entegre çalışarak, banka havalesi veya sanal pos ile ödeme alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan uygulama yok mu?

Kolay, çünkü Muhasip var ✌️

Uygulama Talep Formu